خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

نگاهی به اردوی بصیرتی عقیدتی " معبر نور" کانون افسران جوان جنگ نرم

  اردوی بصیرتی عقیدتی معبرنور، پس ازهفته‌ها برنامه‌ریزی و پیگیری، سرانجام توسط شورای فرهنگی دانشگاه، تایید شد و سپس پس از ثبت نام متقاضیان، شب 27بهمن1394 راس ساعت 19 با حرکت اتوبوس ها به سمت قم، آغاز گردید. برنامه ریزی این اردو بدین گونه بود که کانون افسران جنگ نرم، تعداد 100 نفر از دانشجویان علاقه مند و دغدغه مند به مسائل اعتقادی را به مدت 3 روز، به شهر مقدس قم و درنهایت تهران برد. 2روز اول اردو، محل اسکان و برگزاری کارگاه ها، مجموعه فرهنگی یاوران حضرت مهدی(عج) در 200 متری مسجد مقدس جمکران، بود و کارگاه های برگزار شده در روز اول و دوم، به ترتیب عبارتند از: توحید، چرا دین؟، چرا اسلام؟، چرا تشیع؟، ولایت فقیه، روشنفکری، مهدویت و مدعیان دروغین. اساتیدومدرسین کارگاه ها عبارت بودند از: دکتررمضانی(ازمسئولین دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ها)، دکتر روحی(هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی)، دکترحسنی(مولف کتاب، مسیحیت از ادعا تا واقعیت)، دکترالهی(مسئول آموزش آزاد موسسه امام خمینی(ره) )، حجت الاسلام نصوری(کارشناس رادیو و تلویزیون).
  . پس از اتمام کارگاه ها، صبح روز جمعه
  30 بهمن94، ساعت 6:45 صبح، قم را به مقصد تهران ترک کرده و پس از رسیدن به مرقد مطهر امام خمینی (ره)، با مترو، دانشجویان به موزه عبرت ایران برده شدند و پس از 2 ساعت بازدید و اقامه نماز و صرف ناهار، به سمت باغ موزه دفاع مقدس، حرکت کردند. تا ساعت 16:45 بازدید از باغ موزه دفاع مقدس، به طول انجامید و پس از آن، مقصد بعدی، حوزه هنری رسانه ای بود که همزمان پنجمین جشنواره ققنوس برترین فیلم های سینمایی انقلابی، در آن مجموعه برگزار می گردید . از ساعت 18:30 الی 23 دانشجویان در این مجموعه فرهنگی هنری، پس از صرف پذیرایی و رفع خستگی، به جشنواره ققنوس رفتند و این برنامه، پس از اولین اکران فیلم بادیگارد، به پایان رسیدو سرانجام، دانشجویان ساعت 13 روز شنبه 1/12/94 وارد دانشگاه ولی‌عصر(عج) شدند. 

        امیداست که تلاس اعضای کانون افسران، مقبول خداوند بزرگ قرارگرفته باشد و این برنامه،  

                                      بتواند پلی باشد، برای تربیت نیروهای انقلابی.             

                                                          التماس دعا  

   

             

     


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ساعت ,کارگاه ,دانشجویان ,موزه ,دانشگاه ,فرهنگی ,جشنواره ققنوس ,دفاع مقدس، ,موزه دفاع ,امام خمینی ,مجموعه فرهنگی ,
  نگاهی به اردوی بصیرتی عقیدتی " معبر نور" کانون افسران جوان جنگ نرم

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر